Metaxa AEN 3 Generations 0,7l 42,3% GB L.E.

Novinka Investiční
Značka: Metaxa
69 920 Kč 99 885,71 Kč / 1 l
Skladem

METAXA AEN 3 je nejnovějším přírůstkem v ojedinělých sériích ikonických a prestižních destilátů. Na světě je k dispozici jen 1000 sběratelských lahví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slovo „Generations“ v názvu výjimečného destilátu METAXA AEN 3 odkazuje na zkušenosti a poznání předávané mezi generacemi takzvaných Metaxa Masters – mistrů ve svém oboru, kteří jako jediní znají střeženou recepturu METAXA. Přitom jemnost a unikátnost definují METAXU už více než 130 let. Tvoří ji jemná intenzivní kombinace vinných destilátů, archivních muškátových vín z ostrova Samos a tajná složka bylin a koření.

METAXA AEN 3 jako výnosná investice

Investice do špičkových destilátů přitahuje v poslední době čím dál více Čechů. Ochrana před rostoucí inflací je u tuzemských investorů velmi často provázána se sběratelskou vášní a zájmem o produkty, které v sobě nesou punc vzácnosti estetického díla. Nejinak je tomu i u METAXA AEN 3.

V roce 2008 uvedla METAXA na celosvětový trh svou první edici brandy AEN a do prodeje šlo 1888 karaf, každá v ceně 18 888 korun. Za jednu karafu by v současnosti její majitel mohl získat nejméně 80 000 korun. Druhá série, představená v roce 2018 v počtu 130 karaf za cenu 45 000 korun, dosahuje v současnosti hodnoty kolem 300 000 korun. Obchoduje se tedy na téměř šestinásobku své původní ceny. Hodnota edicí METAXA AEN s největší pravděpodobností nadále poroste – ostatně i „AEN“ je řeckým výrazem pro „VĚČNOST“.

METAXA AEN 3 je celosvětově zastoupena celkem 1 000 sběratelskými láhvemi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Potřebujete poradit?

Poradíme vám s výběrem
+420 737 210 513 (po-pá 9:00 - 16:00)

Exkluzivní
investiční lahve
Doprava,
zdarma nad 1500 Kč
Bezpečné balení
vašeho nákupu
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?

Zabezpečit si budoucnost. Pro sebe, pro svou rodinu a jednou se mít královsky dobře. To zní jako rajská hudba, že? Investice do zlata nebo akcií je dnes už ale ohraná nota. Co využít investice do alkoholu? Do něčeho hmatatelného, na co se můžete denně dívat i obdivovat a co udělá z vašeho obýváku nejoblíbenějšího místo? Využijte potenciál investičního alkoholu a začněte budovat své portfolio už dnes s limitovanými lahvemi od Trhalky.