Náš příběh

Náš příběh

Tři kamarádi a vášniví degustátoři vytříbeného pití, na Trhalce sdílí své nejoblíbenější tipy. Nic jiného u nás nenajdete. Jsme tu pro vás, zavolejte a moc rádi vám pomůžeme s výběrem.

Trhalka tým

Trhalka není jen internetový obchod, je to místo, kde vyberete dárek pro svého partnera, tátu nebo bráchu. Kde vyberete láhev jako investici, namísto abyste nechávali peníze ležet v bance. Je to místo, kam si půjdete pro radu, když si budete chtít koupit kvalitní alkohol, protože si potřebujete dopřát skleničku něco ostřejšího na kuráž, po náročném dni, protože chcete s kamarády vypnout a na nic nemyslet nebo protože se vám zrovna narodil potomek.

Všechno to začalo jako nevinné degustování a zjišťování, která whisky je nejlepší, která brandy nejovocnější a který koňak má nejlepší vůni. A přitom se zrodila vášeň, která nás pohltila a díky které chceme nabídnout a předat naše zkušenosti a nejlepší výrobky i vám.

Byli jsme tři. Tři kamarádi, které prostě bavilo poznávat svět dubových sudů, zrání těch nejkvalitnějších destilátů, výběru toho nejlepšího a nejdražšího rumu. A zábava je zákonitě nejlepší stavební kámen úspěchu. Proto jsme se na Trhalce rozhodli spojit chuť poznávat, ochutnávat a předávat ten nejlepší alkohol, který lze vůbec na světě najít. Žádnou tequilu se solí a citronem, žádnou whisky s ledem. Naučíme vás, jak správně vychutnávat ty nejlepší doušky kvalitních pálenek. A hlavně – bude to zábava.

6 důvodů, proč si vybrat Trhalku

  1. Jsme banda českých chlapů, kteří žijí tím, co je baví. Vždycky u nás najdete odpověď, radu na to, co vás zajímá a za náš sortiment dáme hlavu na špalek.
  2. Na Trhalce najdete nespočet druhů těch nejkvalitnějších rumů, whisek, koňaků, brandy a tequil. Vše vybíráme osobně s důrazem na pravost a prvotřídní kvalitu.
  3. Vše na e-shopu máme 100% skladem. Dnes si vyberte a do dvou dnů si můžete vychutnávat lahodný nápoj z pohodlí domova nebo předávat dárek v luxusním balení.
  4. A zvlášť na balení si dáváme hodně záležet. Nic nenaštve víc, než když se těšíte na svou večerní skleničku a láhev by dorazila rozbitá. Všechny lahve proto balíme s láskou.
  5. Při nákupu nad 1500 Kč platíme dopravu za vás my.
  6. Chcete-li do světa nejlepšího alkoholu proniknout hlouběji, pravidelně pro vás přinášíme tipy, do jakých lahví investovat, jak pít různé druhy alkoholu a jaké novinky byste si neměli nechat utéct v našem magazínu. Pak teprve z vás bude ten pravý fajnšmekr.
Potřebujete poradit?

Poradíme vám s výběrem
+420 737 210 513 (po-pá 9:00 - 16:00)

Exkluzivní
investiční lahve
Doprava,
zdarma nad 1500 Kč
Bezpečné balení
vašeho nákupu
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?

Zabezpečit si budoucnost. Pro sebe, pro svou rodinu a jednou se mít královsky dobře. To zní jako rajská hudba, že? Investice do zlata nebo akcií je dnes už ale ohraná nota. Co využít investice do alkoholu? Do něčeho hmatatelného, na co se můžete denně dívat i obdivovat a co udělá z vašeho obýváku nejoblíbenějšího místo? Využijte potenciál investičního alkoholu a začněte budovat své portfolio už dnes s limitovanými lahvemi od Trhalky.