Umělecké dílo Dictador Generations en Lalique

Rubrika: Rum

Umělecké dílo Dictador Generations en Lalique

Dictador Generations en Lalique určitě nelze označit pouze jako láhev rumu. Křišťálová karafa z umělecké dílny Lalique naplněná mistrovským blendem rumů z roku 1976, který připravil master blender Hernan Parra společně s jeho otcem, je regulérním uměleckým dílem

Dictator Generations en Lalique 1976 Trhalka 11

 

A díky omezenému množství (na světě je jen 300 lahví) je i opravdovým klenotem. K příležitosti vydání této limitované edice jsme natočili speciální video s Tomášem Chudomelem, zástupcem společnosti Dictador v ČR. Ten ve videu představuje unikátní rum od světově známé značky Dictador, která patří na vrchol značek, do kterých lze investovat. Více už se dozvíte ve zmíněném videu:

Kdo by to náhodou nevěděl, tak Dictador je kolumbijská značka, která k výrobě alkoholu využívá jen ten nejkvalitnější suroviny a moderní technologie. Díky spolupráci Dictadoru a umělecké dílny Lalique vznikla jedinečná křišťálová karafa, která se inspiruje krásami celého karibiku - od mořských vln až po slunce. Lalique touto kolaborací rozšířil svou sbírku jedinečných karaf s nejprestižnějšími světovými značkami destilátů. V minulosti navázala tato umělecká dílna spolupráci např. se skotskou whisky Macallan nebo koňakem Hardy. 

Potřebujete poradit?

Poradíme vám s výběrem
+420 737 210 513 (po-pá 9:00 - 16:00)

Exkluzivní
investiční lahve
Doprava,
zdarma nad 1500 Kč
Bezpečné balení
vašeho nákupu
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?

Zabezpečit si budoucnost. Pro sebe, pro svou rodinu a jednou se mít královsky dobře. To zní jako rajská hudba, že? Investice do zlata nebo akcií je dnes už ale ohraná nota. Co využít investice do alkoholu? Do něčeho hmatatelného, na co se můžete denně dívat i obdivovat a co udělá z vašeho obýváku nejoblíbenějšího místo? Využijte potenciál investičního alkoholu a začněte budovat své portfolio už dnes s limitovanými lahvemi od Trhalky.