So Yang White: exotická kombinace zeleného čaje a koňaku

Rubrika: Koňaky

So Yang White: exotická kombinace zeleného čaje a koňaku

Novinka mezi koňaky. Speciální drink spojující příchutě ze dvou kontinentů. Zelený čaj z Číny a luxusní koňak z Francie. Chuťově vytříbený alkohol, který potěší vás i vaši společnost. Představujeme bílý koňak So Yang Green Liqueur White. Nic podobného jste dosud nechutnali a je čas to změnit.

zeleny-caj-konak


Napijete se a už prvním douškem se vydáte na cestu z kontinentu na kontinent, z východu na západ, ze severu na jih. Bílý koňak
So Yang Green Liqueur White míchá chutě a díky tomu rozvíjí ty vaše. S velkou ambicí a odvahou propojuje dva svébytné produkty, které si svůj celosvětový věhlas užívají už po generace.

Zelený čaj

Druhý nejoblíbenější nápoj na světě. Už po staletí konzumovaný v Asii a sklízený na tamějších plantážích podle pravidel stanovených předky. Čaj propůjčuje koňaku svou jemnou vůni a dokresluje ho velmi sytou a nasládlou chutí. U zelených čajů se často také hovoří o tzv. páté chuti umami. 

Francouzský koňak

Excelentní nápoj, taktéž produkovaný podle přísných předpisů a postavený na tradičních hodnotách. Symbol pravého francouzského savoir-faire – jedinečného know-how výrobců, které se datuje tisíce let. Stačí kapka a spolu se zeleným čajem spustí dokonalou harmonii – jemnou, osvěžující a přirozeně autentickou.

so-yang-lahve 

Neotřelým průkopníkem

Značka So Yang se jako první odvážila dát čaj a koňak dohromady a vytvořit okamžitě rozpoznatelný charakter vůně a chutě. Ani příliš silná, ani příliš sladká. V každém případě nádherně voňavá. Odráží vlastnosti moderního a kreativního člověka, který nechce nic skrývat a chce si s lehkostí dopřát elegantní a chic směs. Ano, ženám je svět koňaku So Yang White naplno otevřen! A ani muže neurazí.

S čím koňak zachutná

Koňak si můžete naservírovat čistý, vychlazený a v jeho plné intenzitě. Připravte si k tomu sklenici se dvěma kostkami ledu a třemi centilitry So Yang Green Liqueur White. Kdo si chce pití zpestřit dalšími ingrediencemi, může přidat kůru z limetky nebo koňak doplnit slavnostním šampaňským. 

So Yang koňak skvěle ladí s uzenými rybami či exotickou kuchyní. Hodí se k japonským, čínským, indickým nebo thajským pokrmům. Experimentujte a nachystejte pro své přátele opravdu exkluzivní požitek.


Tip: Recept na smoothie s jahodami

Ve vysokorychlostním mixéru zapracujte: 

  • 250 g očištěných jahod
  • Jednu velkou lžíci cukru
  • Vymačkanou šťávu z 1/4 citronu
  • Tři kostky ledu 


Do směsi přimíchejte 4 cl So Yang Green Liqueur White a podávejte ve velké sklence bez stopky.

Potřebujete poradit?

Poradíme vám s výběrem
+420 737 210 513 (po-pá 9:00 - 16:00)

Exkluzivní
investiční lahve
Doprava,
zdarma nad 1500 Kč
Bezpečné balení
vašeho nákupu
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?

Zabezpečit si budoucnost. Pro sebe, pro svou rodinu a jednou se mít královsky dobře. To zní jako rajská hudba, že? Investice do zlata nebo akcií je dnes už ale ohraná nota. Co využít investice do alkoholu? Do něčeho hmatatelného, na co se můžete denně dívat i obdivovat a co udělá z vašeho obýváku nejoblíbenějšího místo? Využijte potenciál investičního alkoholu a začněte budovat své portfolio už dnes s limitovanými lahvemi od Trhalky.