Nejlepší pálenky z Česka na Trhalce!

Rubrika: Pálenky

Nejlepší pálenky z Česka na Trhalce!

Tradiční česká pálenka – slivovice, hruškovice či chcete-li třeba meruňkovice, jednoznačně patří ke koloritu, a kultuře Česka a Moravy. Nebo si snad umíte představit, že byste na Moravě nedostali po kalíšku? Dovolte nám, abychom vás na takový kalíšek také pozvali. Představujeme vám nejlepší pálenky na TRHALCE!

Stolichnaya vodka elit
 

NENÍ BARON JAKO BARON!

Všem ročníkům, které prožily devadesátky se při slově BARON nejspíše vybaví počítačová hra Diablo. Dlouhé zběsilé noci klikání myši aby baron pekla padl. To je ovšem úplně jiný případ. Baron Hildprant je totiž značka české pálenky z Blatné. Zdejší zámeckou palírnu založil baron František Hildprant v roce 1885. Osud jeho rodu se ubíral podle hesla, které má rod vepsán do erbu. „PŘES PŘEKÁŽKY KE SLÁVĚ“. V polovině minulého století byly Hildeprantům zabaveny veškeré majetky a navíc byla rodina násilně vystěhována. Do Čech se vrátili až v oněch devadesátých letech. 

 COŽ TAKHLE DÁT SI MALINOVKU? ŽE NEZNÁTE? POZNEJTE!


Baron Hildprandt ze zralých malin 40% 0,7

Užijte si léto s nostalgií. Při pití této malinovky se nejeden jinoch a dívka vzpomene na léto, které strávil u dědečka na chalupě. Velké indiánské boje s bílým mužem v klobouku vyžadovaly veškerou energii. A pod srpnovým horkým sluncem to chtělo vydatnou živou vodu! Studená malinovka z malin ze zahrádky byla jistota. To jsou situace, které vytanou na mysl nám, když ochutnáváme tuto vytříbenou lahev. Luk a šíp už visí hluboko ve vzpomínkách a na limonádu už jsme přeci jen trochu velcí. Originální specialita z Blatné vzniká macerací prvotřídních malin z jižních Čech. Díky pečlivé práci mistra destilatéra pana Václava Šitnera bylo dosaženo maximální a mimořádné kvality. Hned při prvním seznámení ucítíte krásnou vůni a chuť malin. Chuť není přeslazená, ale jen lehce nasládlá. Za nás ideální parťák na nadcházející léto, ať už ho budete trávit na chalupě nebo někde u moře.

třesnička - trhalka

 

Z ČECH A MORAVY NA SLOVENSKO K VYTŘÍBENÝM KLENOTŮM Z PÁLENICE!

Za značkou Marsen stojí malá slovenská rodinná palírna Fruit Distillery. Zaměřují se na produkci likérů a ušlechtilých destilátů. Prim zde hraje převážně kvalitní ovoce různých odrůd. Jejich vlajkovými produkty jsou hruškovice, višňovice a slivovice. Kromě těch se ale nebojí i exotických chutí. Na trh tak dodávají například pálenku z mandarinek, manga a banánů.  

Marsen Exclusiv Jablkovica Gala 42,3% 0,5l

Ať už vás v létě čeká svatba nebo jiný speciální okamžik, pak budete určitě potřebovat nějaký klenot na přípitek. Jablkovica Marsen je tím pravým nápojem. Vůně nastrouhaného jablka s jemným skořicovým aromatem připomíná jablečný kompot. V této speciální limitované edici vyšlo jen 500 ks lahví. Užijte si přepych a rozkoš v jednoduchosti….protože právě v jednoduchosti je krása!

Ať už se rozhodnete léto trávit kdekoliv – nezapomínejte, že některé okamžiky vyžadují, aby člověk měl po ruce tzv. PO KALÍŠKU. 

Na zdraví!

Potřebujete poradit?

Poradíme vám s výběrem
+420 737 210 513 (po-pá 9:00 - 16:00)

Exkluzivní
investiční lahve
Doprava,
zdarma nad 1500 Kč
Bezpečné balení
vašeho nákupu
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?

Zabezpečit si budoucnost. Pro sebe, pro svou rodinu a jednou se mít královsky dobře. To zní jako rajská hudba, že? Investice do zlata nebo akcií je dnes už ale ohraná nota. Co využít investice do alkoholu? Do něčeho hmatatelného, na co se můžete denně dívat i obdivovat a co udělá z vašeho obýváku nejoblíbenějšího místo? Využijte potenciál investičního alkoholu a začněte budovat své portfolio už dnes s limitovanými lahvemi od Trhalky.