GENIÁLNÍ SPOJENÍ!

Rubrika: Tequila  

GENIÁLNÍ SPOJENÍ!!

Tequila Liquer Rose je světově nejprodávanějším likérem, který je ochucený jahodami. Geniální spojení temperamentu tequily a sladké chuti jahod, vytváří jedinečný likér, který vám doslova udělá radost. A vychutnat si ho můžete třeba při sledování nového filmu Barbie.

 
Stolichnaya vodka elit
 

Deisgnová láhev o objemu 0,7 litru v sobě obsahuje 15% jemný jahodový likér s příjemným dozvukem tequily. Tequila Liquer Rose pochází z Ameriky a nejvíce se hodí do koktejlů nebo jako topping zmrzliny či zmrzlinového poháru. Likér vzniká spojením kvalitní Tequily a jahod se smetanou.

IDEÁLNÍ JEN TAK NEBO V KOKTEJLECH

Tento krémový likér si vychutnáte nejlépe ledově vychlazený. Skvělý je ale také v ledové kávě nebo i v té horké. Radost vám udělá na zmrzlině nebo s ledovou tříští. Prostě ideální letní drink, který vás neodrovná, ale hezky vás naladí na letní náladu. Geniální je ale také v koktejlech. A protože si to uvědomují i samotní výrobci, tak na jejich stránkách najdete řadu originálních koktejlů, se kterými budete králem či královnou večírku.

DRINKY, KTERÉ ŘÍKAJÍ „AHOJ LÉTO, JSEM TADY!“

DIVOKÁ RŮŽE (WILD ROSE)

Ingredience:

 • 60 ml Likéru Tequila Rose
 • 30 ml Baileys
 • 30 ml Vanilkové vodky
 • Led
 • Čerstvá jahoda

rose gold barbie

Všechny ingredience smíchejte v shakeru společně s ledem. Nalévejte do sklenice plné ledu. Na ozdobu přidejte čerstvou jahodu.

RŮŽOVÉ BARBIE KAFE!

Ingredience:

cofeee pink

Čerstvou kávu zalijte likérem. Promíchejte a navrch dejte pořádný kopeček šlehačky.

TIP: V letním počasí přidejte led a udělejte si tuto kávu ledovou!!!

STRAWBERRY SHORTCAKE

Ingredience:

 • 30 ml Likéru Tequila Rose
 • 30 ml Vanilkové vodky
 • 3 Jahody
 • 15 ml Mandlového mléka
 • 30 ml Amaretto
 • Led

Kopie STRAWBERRY SHORTCAKE

Všechny ingredience včetně alkoholu vložte do mixéru společně s ledem. Rozmixujte na ledový voňavý shake. Přelijte do vysoké shakové sklenice nebo do whiskové sklenice. Ozdobte čerstvou jahodou.

LÉTO VE STYLU

Ať už se rozhodnete popíjet Tequila Rose Likér jakkoliv, tak určitě neváhejte s jeho pořízením. Jedná se o ideální letní likér, kterým navíc můžete svou zahradní párty proměnit ve večírek třeba ve stylu BARBIE.

Potřebujete poradit?

Poradíme vám s výběrem
+420 737 210 513 (po-pá 9:00 - 16:00)

Exkluzivní
investiční lahve
Doprava,
zdarma nad 1500 Kč
Bezpečné balení
vašeho nákupu
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?

Zabezpečit si budoucnost. Pro sebe, pro svou rodinu a jednou se mít královsky dobře. To zní jako rajská hudba, že? Investice do zlata nebo akcií je dnes už ale ohraná nota. Co využít investice do alkoholu? Do něčeho hmatatelného, na co se můžete denně dívat i obdivovat a co udělá z vašeho obýváku nejoblíbenějšího místo? Využijte potenciál investičního alkoholu a začněte budovat své portfolio už dnes s limitovanými lahvemi od Trhalky.