NEJPOPULÁRNĚJŠÍ KOŇAK NA SVĚTĚ – HENNESSY

Rubrika: koňak  

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ KOŇAK NA SVĚTĚ – HENNESSY

Koňak s vytříbenou chutí je značkou luxusu a dokonalosti. Jeden z nejlepších na světě vyrábí značka Hennessy, která má již 250 letou tradici. Společnost sídlí ve Francii a v dnešní době prodává do celého světa více jak padesát milionů lahví. To je mimochodem téměř 40 procent celosvětové distribuce koňaku.

 
Stolichnaya vodka elit
 

CESTA K LUXUSU

Hennessy založil v roce 1765 irský žoldnéř ve službách Francouzské armády – Richard Hennessy. Ten si velmi oblíbil oblast Cognac ve Francii, kde se následně i usídlil. K výbornému koňaku záhy přibyla i vynikající brandy. Na její výrobě měl podíl syn Richarda Hennessyho – James Hennessy. Rozkvětu se firma dočkala v roce 1987, kdy se sloučila se společností vyrábějící světoznámé šampaňské Moet et Chandon. Dalším milníkem je pak spojení těchto značek se společností Louis Vuitton. Luxus se tak sjednotil takzvaně pod jednu střechu.

PITÍM KOŇAKU K DLOUHOVĚKOSTI

Něco na tom asi bude. Přímý potomek Richarda Hennessyho – Killian se totiž dožil úctyhodných 103 let. A až do své smrti se těšil velmi dobrému zdraví. Zemřel v roce 2010.

Kopie hennessy

SVĚTOVÝ UNIKÁT

Věhlas značky Hennessy netřeba příliš přibližovat. Nicméně je důležité zmínit, že například v roce 2009 vyšla limitovaná edice zvaná Hennessy VS. Ta byla vyrobena k příležitosti inaugurace amerického prezidenta Baracka Obamy. Láhev byla typická svou černou etiketou se zlatým písmem a kruhovou pečetí. Pod názvem značky byl nápis: „In Honor of the 44th President“ (Na počest 44. prezidenta.) Část výdělků z prodeje této edice věnovala společnost Hennessy na nadaci, která zajišťuje dotace pro rozvoj školství. 

Kopie ham trhalka

OSOBNOSTI, KTERÉ JSOU SE ZNAČKOU SPOJENÉ

Hennessy si oblíbili převážně američtí rapeři jako 2Pac, Mac Dre, R. Kelly či Snoop Dog. Hip hopový zpěvák J.Cole koňak značky Hennessy zmiňuje i ve svých písních. Zmínku o něm najdeme například v písni „Neverland.“ Raper Tupac dokonce napsal píseň, která se jmenuje přímo „Hennessy“. Koňak Hennessy se objevil také v několika filmech. Možná si vzpomenete například na film Stevena Spielberga – Šindlerův seznam. Právě tento legendární koňak zde Liam Neeson, který ztvárňuje Oskara Schindlera, využije k tomu, aby si získal přízeň nacistů.

VYPRAVTE SE DO SVĚTA LUXUSU

Kopie konak trhalka
Pokud, se chcete na chvíli ocitnout v dokonalém luxusu, pak vyzkoušejte například:

HENNESSY VS HOLIDAYS LIMITED

Další z řady limitek, která tentokrát oslavuje prázdniny a léto. Velmi svěží druh Hennessy, který vám udělá radost třeba na dovolené nebo klidně doma u bazénu či na zahradě.

Velmi luxusní zážitek prožijete ve společnosti:

HENNESSY PRIVILEGE 

Jantarově zbarvený prémiový koňak v designové zlaté lahvi dává tušit, že to je to nejlepší, co na své cestě za poznáním značky Hennessy můžete udělat. Jedná se o limitovanou edici, která má jemnou chuť, vůni s nádechem vanilky, dubu a ovoce.

Investiční potenciál má:

HENNESY H250

Jen 250 sudů po 250 litrech. Kolik lahví tedy koluje po světě, není jisté. Každá z lahví tak má vysoký investiční potenciál.

Potřebujete poradit?

Poradíme vám s výběrem
+420 737 210 513 (po-pá 9:00 - 16:00)

Exkluzivní
investiční lahve
Doprava,
zdarma nad 1500 Kč
Bezpečné balení
vašeho nákupu
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?

Zabezpečit si budoucnost. Pro sebe, pro svou rodinu a jednou se mít královsky dobře. To zní jako rajská hudba, že? Investice do zlata nebo akcií je dnes už ale ohraná nota. Co využít investice do alkoholu? Do něčeho hmatatelného, na co se můžete denně dívat i obdivovat a co udělá z vašeho obýváku nejoblíbenějšího místo? Využijte potenciál investičního alkoholu a začněte budovat své portfolio už dnes s limitovanými lahvemi od Trhalky.