Portské víno

Nehledejte u nás širokou nabídku. Zaměřujeme se na to nejlepší a co sami neochutnáme, to neprodáváme. Dopřejte si skutečnou kvalitu.

Co je portské víno?

Jde o víno, které se míchá s vinnou pálenkou. Portské se vyrábí pouze a jen z hroznů vypěstovaných a zpracovaných v oblasti údolí řeky Douro, v severním Portugalsku. Hrozny se vylisují a vzniklý mošt se nechá kvasit. Po vykvašení se míchá v sudech s vinnou pálenkou.

Jaké druhy portského známe?

Portské víno tawny

Portská vína tawny jsou vína vyráběná z červených hroznů.

Portské víno ruby

To je klasika, nejlevnější a zároveň nejrozšířenější varianta portského vína.

Bílé portské víno

I když se nazývá bílé, nemusí mít vždy bílou barvu. Pokud v sudech zraje víno dlouho, tak ztmavne a je těžké určit, jestli bylo vůbec na začátku bílé.

Nejprodávanější

4547907 pwwwSfilesSimageSproductSw500hf1q
 
2 490 Kč
1 položek celkem
4547907 pwwwSfilesSimageSproductSw500hf1q
2 490 Kč

Světlejší oranžově jantarová barva, kouzelná vůně s nádechem různého sušeného ovoce. Má nádhernou koncentrovanou vyzrálost se stopami medu a zralého ovoce, je dokonale...

Kód: 881
Potřebujete poradit?

Poradíme vám s výběrem
+420 737 210 513 (po-pá 9:00 - 16:00)

Exkluzivní
investiční lahve
Doprava,
zdarma nad 1500 Kč
Bezpečné balení
vašeho nákupu
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?

Zabezpečit si budoucnost. Pro sebe, pro svou rodinu a jednou se mít královsky dobře. To zní jako rajská hudba, že? Investice do zlata nebo akcií je dnes už ale ohraná nota. Co využít investice do alkoholu? Do něčeho hmatatelného, na co se můžete denně dívat i obdivovat a co udělá z vašeho obýváku nejoblíbenějšího místo? Využijte potenciál investičního alkoholu a začněte budovat své portfolio už dnes s limitovanými lahvemi od Trhalky.