Macallan Double Cask 12y 0,7l 40%

Investiční
Značka: MACALLAN
2 800 Kč 4 000 Kč / 1 l
Skladem
The Macallan 12YO Double Cask
 
Jedná se o chuťově zaoblenou (jednosladovou) Single Malt whisky v dokonalé rovnováze s náznakem medu, citrusů a zázvoru. Zraje 12 let v sudech z amerického dubu a je součástí řady Double Cask, která v sobě spojuje klasický macallanský styl a nezaměnitelnou sladkost amerického dubu. Je to dokonalá souhra amerických a evropských dubových sudů Sherry Oloroso, které vytvářejí osobitý a teplý charakter. Kvalifikovaný tým Macallan optimalizuje správnou kombinaci evropských a amerických dubových sudů, aby se jemné chutě amerického dubu dostaly do popředí, zatímco tradičnější macallanské charakteristiky bohatého ovoce, sherry a dřevěného koření poskytují uklidňujícím známou kulisu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Macallan byl jedním z prvních lihovarů ve Skotsku, který získal legální licenci. Od té doby si vybudoval reputaci jedné z předních jednosladových whisky na světě. The Macallan se opírá o zásadní přispívající vlivy Španělska, Severní Ameriky a Skotska - a jejich příslušných přírodních surovin v kombinaci s tradičními metodami a řemeslnou zručností. Pálenici Macallan založil Alexander Reid, farmář a učitel. Původní název oblasti byl "Maghellan", převzatý z galského slova "Magh", což znamená úrodná půda, a "Ellana", od mnicha sv. Fillana - který úzce spolupracoval s kostelem, který stál v areálu The Macallan Estate do roku 1400. Farmáři vyráběly whisky na svých farmách Speyside v této oblasti po celá staletí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Potřebujete poradit?

Poradíme vám s výběrem
+420 737 210 513 (po-pá 9:00 - 16:00)

Exkluzivní
investiční lahve
Doprava,
zdarma nad 1500 Kč
Bezpečné balení
vašeho nákupu
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?

Zabezpečit si budoucnost. Pro sebe, pro svou rodinu a jednou se mít královsky dobře. To zní jako rajská hudba, že? Investice do zlata nebo akcií je dnes už ale ohraná nota. Co využít investice do alkoholu? Do něčeho hmatatelného, na co se můžete denně dívat i obdivovat a co udělá z vašeho obýváku nejoblíbenějšího místo? Využijte potenciál investičního alkoholu a začněte budovat své portfolio už dnes s limitovanými lahvemi od Trhalky.