Macallan A night on Earth 0,7l 43%

Investiční
Značka: MACALLAN
4 099 Kč 5 855,71 Kč / 1 l
Skladem

Limitovaná edice

Detailní informace

Detailní popis produktu

JEDINEČNÉ MOMENTY

Noc na Zemi – The Journey, oslavující výjimečné chvíle, které trávíme s těmi, kteří pro nás znamenají nejvíc, zachycuje radost z nového roku. Je to čas, kdy se scházíme, abychom uznali uplynulé dny a udělali si plány do budoucna. Toto výroční vydání, A Night on Earth - The Journey, je jedinečným výrazem vytvořeným pomocí dokonale vyvážené kombinace výjimečných prvoplněných amerických sudů po bourbonu spolu s evropskými a americkými dubovými sudy kořeněnými po sherry. Tato verze, vytvořená ve spolupráci s uznávanou čínskou umělkyní Nini Sum, obsahuje inovativní vícevrstvé balení, které poskytuje výjimečný zážitek z rozbalení.

Umělecké dílo, vytvořené ve spolupráci s Nini Sum, úzce souvisí s notami whisky a Ninimi milovanými novoročními vzpomínkami. Zachycuje šumivý výbuch ohňostrojů, svůdnou vůni opékaného dubu vycházející z prodejců rýžového popcornu v zářivě vyzdobených ulicích jejího města, mléčné bonbóny v kapsách a sladkou vůni dušeného rýžového pudinku, který láká její domov. Whisky má také oříšek, ozvěnu slunečnicových semínek, které sdílela Niniina rodina, když se smáli a mluvili o svých přáních do nového roku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Potřebujete poradit?

Poradíme vám s výběrem
+420 737 210 513 (po-pá 9:00 - 16:00)

Exkluzivní
investiční lahve
Doprava,
zdarma nad 1500 Kč
Bezpečné balení
vašeho nákupu
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?

Zabezpečit si budoucnost. Pro sebe, pro svou rodinu a jednou se mít královsky dobře. To zní jako rajská hudba, že? Investice do zlata nebo akcií je dnes už ale ohraná nota. Co využít investice do alkoholu? Do něčeho hmatatelného, na co se můžete denně dívat i obdivovat a co udělá z vašeho obýváku nejoblíbenějšího místo? Využijte potenciál investičního alkoholu a začněte budovat své portfolio už dnes s limitovanými lahvemi od Trhalky.