Jack Daniel's McLaren Formula 1 Team 2023 40%, 0,7l

Investiční
Značka: Jack Daniel's
990 Kč 1 414,29 Kč / 1 l
Skladem

JACK DANIEL’S A MCLAREN RACING OZNAMUJE NOVÉ PARTNERSTVÍ.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lynchburg, Tennessee (13. září 2022) – Jack Daniel's a McLaren Racing dnes oznámily víceleté partnerství, díky němuž se Jack Daniel's Tennessee Whiskey stane oficiálním partnerem týmu McLaren Formule 1 od roku 2023. Jack Daniel's má více než 155letou tradici v oblasti výroby whisky a poprvé vstoupí do Formule 1 s McLarenem, aby rozvinul svou globální přítomnost a oslovil nové spotřebitele.

„Vstup do rychle rostoucího světa Formule 1 s McLaren Racing je dokonale v souladu s naší vizí udělat z Jacka Daniela nejznámější značku lihovin na světě,“ řekla Sophia Angelis, viceprezidentka Jacka Daniela, globální výkonná ředitelka. "Jack Daniel's a McLaren Racing byly vždy odvážné, sebevědomé značky a jsme nadšeni platformou, kterou toto partnerství představuje pro Jack Daniel's a McLaren, abychom přenesli naše poselství o zodpovědném pití novému publiku a zapojili fanoušky po celém světě."

 Značka Jacka Daniela bude na přídi vozů McLaren F1 2023, stejně jako na kombinéze jezdce a přilbách posádky v boxech. McLaren a Jack Daniel’s budou během sezóny F1 2023 pořádat různé akce a programy pro média a pohostinství. Obě značky budou také spolupracovat na vývoji programů s tematikou McLaren a Jack Daniel’s v maloobchodních prodejnách a také na vytváření vlastních marketingových a reklamních kampaní včetně speciální edice láhve na vybraných trzích v roce 2023.  „Jsme nadšeni, že můžeme přivítat Jacka Daniela v týmu McLaren F1,“ řekl Zak Brown, CEO McLaren Racing. „Společně se budeme snažit oslovit nové publikum a společně pořádat různé akce. Rok 2023 je pro McLaren důležitým rokem, protože si připomínáme naše 60. narozeniny, a jsme nadšeni, že to můžeme oslavit s ikonickou značkou, jako je Jack Daniel’s po našem boku.“

 

 

Chuť je přesně tak akorát dřevitá, s notami čokolády, opečeného chleba a skořice, ke kterým se v závěru přidává lehký dotyk kouře.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Potřebujete poradit?

Poradíme vám s výběrem
+420 737 210 513 (po-pá 9:00 - 16:00)

Exkluzivní
investiční lahve
Doprava,
zdarma nad 1500 Kč
Bezpečné balení
vašeho nákupu
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?

Zabezpečit si budoucnost. Pro sebe, pro svou rodinu a jednou se mít královsky dobře. To zní jako rajská hudba, že? Investice do zlata nebo akcií je dnes už ale ohraná nota. Co využít investice do alkoholu? Do něčeho hmatatelného, na co se můžete denně dívat i obdivovat a co udělá z vašeho obýváku nejoblíbenějšího místo? Využijte potenciál investičního alkoholu a začněte budovat své portfolio už dnes s limitovanými lahvemi od Trhalky.