Dictador

Investiční hvězda z Kolumbie

Inovátorský přístup, moderní technologie, kvalitní suroviny a hlavně touha produkovat výjimečné destiláty. Kolumbijská značka Dictador svou profesionalitou upoutala milovníky rumu i investory do luxusního alkoholu.

Ukažte mi nabídku
Rumy Dictador

Bohaté dědictví

"Už tři generace rodiny Parra oslavují jedinečnou chuť svého Dictador rumu a povyšují jeho recepturu na mistrovské umění. Výrazná a přesto jemná chuť s tóny karamelu, kakaa, praženého medu a kávy. Říká se tomu vrchol dokonalosti."

Hernan Parra Master blender

Neobyčejný mix chuti a stylu

Nadstandardní péče

Znáte vše od doby zrání, typu sudu až po celkový počet stočených láhví. Přestože rumy nemají sladěnou legislativu podobně jako whisky, značka Dictador nemá co skrývat a dodržuje pravidla nad rámec zákonů.

Rodinná tradice

V severní části Kolumbie, při pobřeží Karibského moře, ve městě Cartagena de Indias se dodnes píše příběh rumu Dictador. Dědictví rodinné společnosti Destilería Colombiana sahá až do roku 1913 a odráží se v ní i pestrá kolumbijská historie.

Designová záležitost

Nejen osobitou chutí, ale také svébytným designem se rumy Dictador řadí mezi elitu. Stylovost a krásu jejich karafám vnesla především spolupráce se sklářskou dílnou Lalique, která je ve světě destilátů proslulým pojmem.

Uznání z celého světa

Vysokou hodnotu Dictador značky potvrzují ocenění získaná na mezinárodních soutěžích typu World Spirit Awards, San Francisco World Spirit Competition, Miami Rum Festival a další. Na seznam úspěchů se připisuje i nejdražší láhev rumu prodaná v aukční síni Sotheby's.

Růstový potenciál

Třtinový rum bourá investiční stereotypy. Značka Dictador na sebe strhla pozornost prodejem nulté karafy Dictador Generations In Lalique v Sotheby's za 30 tisíc liber a s velkým respektem se postavila vedle investičních velikánů, jakými jsou skotské single malt whisky nebo francouzské koňaky. Investoři a sběratelé získali důvěru a cítí potenciál. Hledáte-li netradiční destilát, na kterém zhodnotit své peníze, Dictador je bezpochyby správnou volbou.

Dictador investice
Dictador Lalique

Spolupráce
s Lalique

Spojení, které dalo vzniknout křišťálové karafě s originálními tvary. Kreativní ředitel Lalique Marc Larminaux pro ně hledal inspiraci v tajuplné kráse Karibského moře, které je plné slunečních odrazků a omílané běloskvoucími plážemi. Karafa ukrývá stejně originální blend rumů z roku 1976 a je skutečnou poctou celé historie značky.

Wixarica Dictador
Logo Wixarika Dictador

Objevte kolekci
Wixarika

Exkluzivní designový kousek s nádechem Mexického šarmu. Wixáritari jsou legendární etnická skupina právě původem ze středního Mexika. Ti si dokázali zachovat svou tradici i kulturu přes 3000 let, aniž by jim do nich zasáhl jakýkoliv vnější vliv. Každá lahev ozdobená tisíci drobnými korálky z této kolekce je jedinečná, Wixáritari totiž věří, že u umění není podstatný výsledek, ale samotný proces tvorby. Při tvorbě každého uměleckého díla tak zpívají, šijí a vyšívají originální vzory, které udělají z jedné lahve nejen kvalitní investici, ale i designový prvek interiéru.

Dictador Orlinski Decades Kong Yellow

Dictador
x Richard Orlinski

Spojení duchovního světa a světa umění. To představuje exkluzivní spolupráce Dictadoru a Richarda Orlinského - Dictador Orlinski 5 Decades. Láhev ve tvaru slavné Orlinskiho sochy je plněna jemnými rumy z let 1966, 1976, 1986, 1996 a 2006 jako symbol pět dekád života a díla Richarda Orliského. Dictador musí přijít vždy s něčím zaručeně originálním, a proto jako první přichází s tím, že alkohol zcela uzavře do uměleckého předmětu. Rýt do lahví, personalizovat etikety nebo krabice, to už nestačí. Nyní jsme svědky zrodu značky The Arthouse Spirit, který utužuje pouto spolupráce s uměleckým světem.

Mopa Mopa Dictador

Znamenitá chuť v uměleckém díle 
Mopa-Mopa

Výběrové 34 až 40 leté rumy, které si Dictador schovává pro speciální příležitost k tvorbě něčeho opravdu unikátního. Tyto rumy mají od 40 % po 57 % alkoholu. Samotné láhve jsou skutečná mistrovská díla, bylo vyrobeno 15 různých vzorů láhví a celkový počet je pouze 360 kusů. Tyto návrhy byly vytvořeny lokálními mistry z Pasta (San Juan de Pasto) v Kolumbii za použití techniky Barniz de Pasto – také známé jako Mopa-Mopa. Pokud umíte anglicky, tak se více dozvíte zde.

Reference

Co na rumy říkáte?

Vynikající chuť

Rum, na který jen tak nezapomenu. Vyvážená chuť, skvělá jak v čisté podobě, tak i v koktejlech.

Michal, 35 let

První investice

Hledal jsem svou první investiční láhev a po dlouhém prozkoumávání jsem zvolil Dictador 2 Masters Glenfarclas 44y 1974. Velká spokojenost a věřím, že za pár let bude ještě větší.

Michal, 35 let

Chuťový požitek

Dictador byl pro mě donedávna novinka, ale po první ochutnávce vím, že nebude poslední. Slavnostní příležitosti si žádají výjimečné pití. A já už vím, kam sáhnout.

Michal, 35 let

Investiční dárek

Pro významného partnera jsem hledal vhodný dárek. Myslím, že jsem s Dictador výběrem uspěl. Díky!

Michal, 35 let
 
Dictador Generations 1976 Lalique

Dictador Generations
1976 Lalique

Možná už se vám do rukou dostaly láhve jako Dictador 20, Insolent, Perpetual nebo vybraná limitovaná edice, nicméně věřte, že Dictador Generations 1976 Lalique je opravdovým skvostem mezi Dictador rumy.

Láhev byla stvořena pro skutečné fajnšmekry. 2. února 2021 se na trh dostala jen přísně omezená série v podobě 300 uměleckých kousků. Hledáte-li výjimečnou investici, tento rum je přesně to, co potřebujete.

Detail produktu
 
Dictador 2 Masters Royal Tokaji 42y

Dictador 2 Masters Royal Tokaji 42y 

Rum, který zrál neuvěřitelných 42 let. Finišován byl v 300 litrových sudech po 12 letém Royal Tikaji víně a to po dobu 7 měsíců a 6 dní. Tohle opravdu zvládne jen kolumbijský rum Dictador 2 masters Royal Tokaji z roku 1977, který je naprostou raritou mezi raritami. 

Vůně tohoto skvostu je velebohatá a komplexní s nádechem tropického ovoce a příjemným medovým zakončením. Chuť je velmi elegantní a vyvážená, hladká s bohatými tóny madagaskarské vanilky, medu a čokolády.

Detail produktu

Nejlepší
Dictador
rumy

 
 
 
Nabídka

Vyberte si svůj rum

Potřebujete poradit?

Poradíme vám s výběrem
+420 737 210 513 (po-pá 9:00 - 16:00)

Exkluzivní
investiční lahve
Doprava,
zdarma nad 1500 Kč
Bezpečné balení
vašeho nákupu
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?

Zabezpečit si budoucnost. Pro sebe, pro svou rodinu a jednou se mít královsky dobře. To zní jako rajská hudba, že? Investice do zlata nebo akcií je dnes už ale ohraná nota. Co využít investice do alkoholu? Do něčeho hmatatelného, na co se můžete denně dívat i obdivovat a co udělá z vašeho obýváku nejoblíbenějšího místo? Využijte potenciál investičního alkoholu a začněte budovat své portfolio už dnes s limitovanými lahvemi od Trhalky.