Cihuatan Folklore Dualidad Fanpage 17y 53,4% 0,7l

Investiční
Značka: CIHUATAN
3 700 Kč 5 285,71 Kč / 1 l
Skladem

El Salvador není země, která se obvykle spojuje s rumem. Ukázalo se ale, že zde, v Cihuatán Ron de El Salvador, vyrábějí zajímavé věci. Třeba fantastickou edici Cihuatan Folklore Single Barrel, o kterou se postarala master blenderka Gabriela Ayala

Detailní informace

Detailní popis produktu

Název řady vychází ze spojení Folk=lidé a lore=příběh/historie. Cihuatan Folklore Single Barrel Fanpage Rivesaltes je součástí první kapitoly Creación, která byla inspirovaná mayskou legendou o stvoření světa. Cihuatán Folklore Cihuatán Fanpage byl stařen 17 let, přičemž v poslední fázi ležel v sudu z francouzského dubu po fortifikovaném víně Rivesaltes. Jeho aromatický profil obsahuje tóny pomerančové kůry, lékořice, hřebíčku nebo švestek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Potřebujete poradit?

Poradíme vám s výběrem
+420 737 210 513 (po-pá 9:00 - 16:00)

Exkluzivní
investiční lahve
Doprava,
zdarma nad 1500 Kč
Bezpečné balení
vašeho nákupu
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?

Zabezpečit si budoucnost. Pro sebe, pro svou rodinu a jednou se mít královsky dobře. To zní jako rajská hudba, že? Investice do zlata nebo akcií je dnes už ale ohraná nota. Co využít investice do alkoholu? Do něčeho hmatatelného, na co se můžete denně dívat i obdivovat a co udělá z vašeho obýváku nejoblíbenějšího místo? Využijte potenciál investičního alkoholu a začněte budovat své portfolio už dnes s limitovanými lahvemi od Trhalky.